Poloha hotelu

Hotel Morava *** se nachází se v samém srdci historického centra města Znojma na Horním náměstí, jednom ze dvou hlavních náměstí historické části města v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň. Jeho poloha v centru je vhodná jak pro příjezd z Brna, Prahy tak i Vídně.

Jen několik kroků od hotelu se nachází vstup do znojemského podzemí, jehož chodby měří přes 26km pouze pod hranicemi města a v některých místech se nachází až čtyři patra nad sebou. Několik okamžiků chůze od hotelu je i řada dalších památek v čele s Radniční věží, Rotundou sv.Kateřiny a Znojemským hradem.

Hotel je vhodný pro cyklisty, v  blízkosti hotelu se nachází turistické a cyklistické stezky do Národního parku Podyjí i informační turistické centrum. Kola je možné uschovat v hotelovém dvoře či uzamykatelné garáži, poskytneme Vám základní nářadí pro jednoduché opravy, lékarničku, základní vybavení pro mytí kola, možnost vyprání a usušení oblečení a v neposlední řadě energeticky vydatnou snídani (jogurt, müsli, ovoce, zelenina).